ליצירת קשר

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


  מכון בדיקת רכב בצפון

  בדיקת כלי רכב מתרחשת באופן יומיומי. כל אחד ואחת מאיתנו צריכים לדאוג לתחזוקת המכונית ואנחנו מחויבים על פי חוק לבצע מבחנים באופן קבוע בשביל לוודא שהרכב עומד בסטנדרט הכי בטיחותי שיש. זו היא בדיוק הסיבה שבגללה אתם רוצים להכיר מכון בדיקת רכב בצפון וחשוב לכם לבחור מישהו שעליו אפשר לסמוך לאורך זמן. האחריות שלכם היא גם כלפי מי שנוהג ברכב שלכם באופן קבוע, אבל גם כלפי האנשים שאיתם אתם נמצאים במגע במהלך הנסיעה בכביש. היכולות של מכון בדיקת רכב בצפון הן מאוד נרחבות והן מאוד קריטיות לנסיעה חלקה שלכם. מה שאומר שאתם רוצים לעבוד עם אנשי הצוות המקצועיים של מוסך שחר שירותי רכב, אשר מסוגלים לתת לכם פתרונות לכל סוג של תקלה ולהבטיח שאתם נוהגים בכלי הרכב הבטוח ביותר.

  מה הם היתרונות של מכון בדיקת רכב בצפון?

  היתרונות המשמעותיים ביותר של מכון בדיקת רכב בצפון עם היכולת לבחור מכון אחד שבו אתם מבצעים את כל פעולות התחזוקה. כלומר, טיפול בפגיעות בעקבות תאונת דרכים לצד התמודדות עם דרישות עבודה לקראת מבחן הרישוי השנתי. כשיש לכם גישה לכל השירותים במקום אחד, אתם לא צריכים לבזבז זמן עבודה או את הזמן הפנוי שלכם ואתם יכולים להבטיח שהמכונית שלכם משמרת בסטנדרט הבטיחותי הגבוה ביותר בלי כל בעיה. כמו כן, ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות של מכון בדיקת רכב בצפון כדי לבצע פעולות בדיקה של המכונית לקראת מכירה או רכישה של כלי רכב חדש. וזה יוצר בשבילכם סטנדרט הרבה יותר גבוה והרבה יותר יוקרתי של כלי רכב שעובר באופן קבוע טיפולי תחזוקה.

  רגע לפני מבחן הרישוי – קחו את הרכב שלכם לטיפול

  כל מה שנותר לכם לעשות בשלב זה בשביל להבטיח שהמכונית שלכם נשמרת במצב הטוב ביותר הוא לפנות אלינו, אנשי מוסך צחר. אנו נלווה אתכם בתהליך הבחירה של הטיפולים הדרושים. ומבטיח שאתם נוסעים במכונית הבטוחה והבטיחותי ביותר, בכל רגע נתון. והכל, מתוך שנים של עבודה, סטנדרט שירות לקוחות יוקרתי וטיפול בכל בעיה.

  ליצירת קשר

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   עופר אריאל

   מוסך צ.ח.ר בהנהלת פואז, מבצע עבודות פחחות וצבע בצורה מקצועית וברמה הגבוהה ביותר.

   התיקונים המתבצעים במוסך נראים טוב יותר מהמקור.

   המוסך מבריק ומצוחצח.

   ארנון אוחנה

   מוסך מס׳ 1 בצפון שירות מקצועיות ואמינות.

   מוסך הייטק חדיש עם ציוד חדיש בעלי מקצוע מיומנים.

   תענוג לקבל את הרכב לאחר תיקון במוסך צחר. פאוז איש נעים הליכות עם הפנים ללקוח מומלץ ביותר.

   ברכה והצלחה!

   גיא סיני

   מוסך לתפארת מדינת ישראל.

   מקצועיות ראוייה לשבח ויד ביד האמינות השירות ויחס.

   תודה רבה לכל צוות המוסך!

   רועי כהן

   מוסך מ"ס 1 בצפון עם שירות מעולה יחס אחריות שלא מוצאים בהרבה מקומות, הכרתי לא מזמן את הבעלים פואז שהגעתי לתיקון קטן ברכב, קיבלתי יחס אישי וליווי, פואז אמר לי אל תידאג אני מטפל לך בהכל, אחרי יומיים חייג אמר הרכב מוכן ונדהמתי מאיכות העבודה המקצועית iמהעובדים שעבדו מכל הלב.

   הגעתי והסבירו לי כל דבר מה נעשה בסבלנות ואפילו התביישתי כי גם שטפו לי את הרכב שזה לא מובן מאליו, בקיצור צ.ח.ר שירותי רכב מומלץ בחום!!

   וייאם סיווה

   שירות ברמה גבוה יחס אישי מצויין פשוט אין דברים כאלה.

   אחד הטובים-מוסך צ.ח.ר שירותי רכב ,ממליץ בחום!

   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי